22 357 92 28

Dlaczego my?

Dlaczego my?

Dbamy o środowiska IT klientów najlepiej jak można, żeby oni mogli korzystać z optymalnych zasobów IT, przy minimalnych na nie nakładach. Innymi słowy, codziennie udowadniamy, że wysokie kompetencje i zaangażowanie profesjonalistów IT gwarantują wysoką wydajność systemów IT i oszczędności.

Kompetencje
Będąc specjalistą można naprawiać notebooki, bez wysyłania ich do drogiego serwisu. Można kupić sprzęt IT, bez płacenia za zbędne funkcjonalności. Można też skonfigurować i zabezpieczyć sieć, tak, by sprawnie działała, z niewielkim tylko nadzorem. Innymi słowy w IT można osiągać wysoką efektywność bez wysokich nakładów, pod warunkiem posiadania wysokich kompetencji.

Dzięki temu, że większość z nas ma 5 i więcej lat doświadczenia w różnych obszarach IT, potrafimy wspierać środowiska IT klientów tak, by były wydajne i bezpieczne, bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Sposób pracy
Choć w branży IT umiejętności to podstawa, równie ważny jest sposób pracy.
My jesteśmy do dyspozycji klientów, kiedy tego potrzebują. Szybko reagujemy, gdy pojawia się problem. Czujemy się odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie oddanych nam pod opiekę obszarów IT. Dzięki temu, klienci mogą się skoncentrować na swojej działalności, zamiast angażować się w zagadnienia informatyczne.

Nasze podejście się sprawdza.
Od założenia firmy w 2006 roku, rośnie liczba firm, szkół i innych organizacji, dla których pracujemy. Wśród prawie 40 obsługiwanych przez nas klientów są zarówno małe firmy, jak i takie, w których liczba abonentów sieci bezprzewodowej przekracza 120. By udzielić im optymalnego wsparcia w zakresie IT każdego roku zwiększamy zatrudnienie o 20%.

poproś o ofertę

Czytaj więcej

Zobacz również

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com